Čekáme na zázrak je jméno nového alba

Koupit si jej můžete přímo zde na stránkách v sekci kontakt

Novinky

 

31.07.2020

První koncert v Sezoně 2020 na Fair Festu v Rychnově nad kněžnou ůspěšně za námi,možná něco bude dál =)

SEZONA 2019 se nakonec nekonala :(

25.04.2019  

Chystáme se pro sezonu 2019

31.09.2018 

Zakončujeme sezonu 2018

1.1.2018

Vyrážíme na sezónu nového roku 2018

5. Května - 26. Října  2017 

Smile Back Tour 2017 

15.Března 2017

Již několik fotoalb na tomto odkazu https://smileback.rajce.idnes.cz/ . Další alba budou postupně přibývat =)

13.Března 2017

Fotky z našich koncertů a akcí najdete na https://smileback.rajce.idnes.cz/

5.Listopadu 2016

Spustili jsme druhý videoklip k písni JSI z alba ČEKÁME NA ZÁZRAK

 

29. dubna 2016 - Žehnání alba ČEKÁME NA ZÁZRAK

v Letohradě v Evangelickém kostele od 18 hodin se na vás těšíme a krom Smile Back, vám zahraje i kapela Timotej z Červeného kostelce a rapper Envej z Prahy. Vstupné dobrovolné.

 

19. prosince 2015 - Právě vychází nové CD kapely Smile Back ČEKÁME NA ZÁZRAK

CD obsahuje 10 autorských písní. Možnost zakoupit přes formulář v sekci kontakt. 

 

18. prosince 2015 - Ke shlédnutí očekávaný videoklip Světlo nebo Stín

 

 

3. října 2015 - Choceň - Papežská misijní díla

Broňa Halbrštátová a její manžel Leoš nás pozvali do Chocně, kde se každý rok pořádá událost na podporu Misie, která pomáhá potřebným, například i ve Filipínách. Pro tuto vyjímečnou příležitost jsme si i trochu poupravili jednu naší píseň, na text MISIE. Lidé zpívali s námi a balónky létali vzduchem. Díky za vše, ať se vám v misiích daří stále víc.

 

27. června 2015 - Deštné v Orl.h. - DCŽM Vesmír

Na Tóny Vesmíru jsme se těšili už mnoho měsíců dopředu, díky akčním mladým lidem je tam vždy výborná atmosféra a letos tomu nebylo jinak. Děkujeme za pozvání, za kamaráda kameramana i za pana zvukaře, který nám udělal záznam, díky němuž jsou i tři videa v sekci Média. Ostatní kapely jsou taky fajnový, a celé středisko je plné lidí, kteří vždy rádi pomohou a jsou velice tvořiví. Díky za festival i za toto středisko.

 

29. května 2015 - Úpice u Trutnova - Noc Kostelů

Pan Farář z Úpice nás pozval na Noc kostelů. Přijeli jsme s radostí a v kostele byla výborná akustika, což nám v tu chvíli hodně pomohlo. Poté jsme ještě dlouho povídali a také občestvení bylo velice dobré. Díky

 

9. května 2015 - Běleč nad Orlicí u Třebechovic pod Orebem - Mládežnický tábor

Můj milý přítel Karel nás opět pozval na svoji akci, která je zaměřená na poznávání Boha a Bible - na akci, která nese název Konektor Outdoor. Do tohoto pěkného místa, kde se tábor nachází, jsme díky lidem našli cestu rychle. Zvukař nás pomohl nazvučit a mohli jsme zahrát svůj repertoár. Lidé si to užívali a chtěli přidat dokonce tři písně. Díky i za pozdější večeři a večer zahráli i Timothy ze Slovenska, které hrají chvály a ty jsme si také moc užili, díky za tuto skvělou událost.

 

2. května 2015 - Sobkovice - Festival mladých kapel

V Sobkovicích což je od nás kousek, jsme opět mohli nasadit rychlé tempo našich některých písní a diváky a fanoušky to nenechalo chladné a podpořili nás. Moc vám děkujeme. Celý festival byl skvělý a přátelský, rádi přijedeme někdy příště zase. 

 

6. března 2015 - Ústí nad Orlicí - Malá scéna

V Ústí nad Orlicí na malé scéně jsme si opět zvučili sami. Hráli jsme na střídačku s výborným raperem Envejem, jsme za to moc rádi. Děkujeme za pozvání i za výbornou fanouškovskou atmosféru ;-)

 

22. listopadu 2014 - Hradec Králové - Chvály v Církvi Bratrské

Veliké díky patří mému kamarádovi Karlovi, který nás pozval na tuto akci. Prožili jsme výborné chvály a Pán skrze ně jednal a poté jsme nastoupili my - Smajlbeci. Rozjeli jsme to naplno a lidé se docela odvázali - máme radost.

 

20. září 2014 - Kemp Pecka - Svatba

V tenhle pěkný den nám osiřel náš zpěvák Johny, ale my jsme vyrazili i tak. Svatba byla velmi zábavná a zajímavá, krom našeho koncertu se pouštěli i písně z notebooku a děkujeme novomanželům za jejich pozvání i důvěru.

 

30. srpna 2014 - Praha - ISSS vědecká konference

Hned den po koncertě v Ústí jsme se vydali do Prahy, kde nás viděli i vědci v oblecích. Přijeli jsme hodně natěsno, rychle jsme se nazvučili a zahráli jsme anglické písně. Většina zahraničních vědců však chtělo slyšet i tuzemskou českou píseň, proto jsme zahráli dvě písně, poté jsme se šli projít po Praze a večer nás čekal velice chutný raut - jednoduše mňam :-D

 

29. srpna 2014 - Ústí nad Orlicí - Kociánka žije

Kvůli vykradené zkušebně kapely Existence Nové Doby, jsme i my je přijeli podpořit do Ústí nad Orlicí, počasí bylo nejisté - chvílema pršelo, a proto jsme měli celkem slušný skluz, jedna kapela kvůli tomu ani nehrála, což nám bylo líto, ale my jsme nastoupit mohli, lidé byli rádi, že se poté počasí udobřilo. Snad jste si to s námi užili a zase naviděnou :-)

 

20. června 2014 - Deštné v Orl.h. - Tóny Vesmíru

Na středisku pro mladé DCŽM Vesmír je to vždy fajn, jako Smile Back jsme si skvěle zahráli a lidem se to líbilo, děkujeme za pozvání a vážíme si, že jste na nás tancovali a poslouchali naši hudbu připravenou pro vás. Vesmír je super a všechny mladé tam rádi zveme.

 

22. května 2014 - Hradec Králové - Kostelní vystoupení

Už na začátku tohoto dne - čtvrtka, bylo jasné, že to bude povedený den. Domluvili jsme se, že nás pomůže ozvučit kamarád z kapely Dry Bones, za což jsme byli velmi vděční. Hraní v kostele bylo pěkné a Bůh byl přítomný a my jsme si to moc užili. Po hraní pro nás pořadatelé přichystali perfektní občerstvení a zásadní pro nás byl v ten čas také honorář, za který jsme si zanedlouho mohli pořídit elektronické bubny do kapely, velmi děkujeme :-) 

 

17. května 2014 - Králíky - koncert neziskovek a Letohradský pouť fest

Sbalili jsme saky paky a už místo oběda jsme odjížděli do Králik, kde jsme odehráli celkem povedený koncert a podpořili neziskové organizace, poté nás přivítali kámoši v Letohradě na pouť festu. Přes vydatný déšť děkujeme všem zúčastněným a věříme, že si to užili.

 

9. května 2014 - Červený Kostelec - Křest alba kapely Timotej

Do Červeného Kostelce jsme přijeli už v 17 hod. Nazvučili nás a přesto, že náš bubeník právě nemohl, lidé poslouchali a my si to na pódiu užili :-) Díky kapele Timotej, která poté předvedla krásné vystoupení s texty o Bohu a lidé skákali a byla to fajn akce.

 

3. května 2014 - Vítání Lodiček

Na statku u krtka, jsme ač pršelo, si zahráli s kapelou For the Trees a s DJ. Lidé nadšeně vystupovali z lodiček a poslouchali kapely a  jejich přednes. Kapelový mixpult přežil.

 

14. března 2014 - FBMI Ples Kladno

Do Kladna jsme jeli velice rádi, i když cesta byla celkem dlouhá, nebyla nouze o vtipné situace v autech a na zastávkách - benzínkách a v supermarketu. V Kladně jsme hráli na "malém sále", ale lidi i zvuk byl skvělý. Užili jsme si to na plese a zatančili jsme i na plesovou kapelu. Díky moc. Cesta domů byla až téměř ospalá, přijeli jsme v pořádku. Těšíme se na další akci.

19. října 2013 – Double ViXet

V Dolní Čermné se konal sjezd mladých křesťanů z Žambereckého a Ústeckého vikariátu. Byla to velmi povedená akce s tématem "Křesťan a hudba",  okolo něho se celé setkání točilo. Náš kamarád zvukař Kapr to parádně ozvučil a mohl se rozjet koncert. První skupinou byly Amosovy děti, kde hraje a zpívá náš kytarista Víťa, poté náš křesťanskej rapper Envej, kde jsme všichni pozvedli ruce a závěr hvězda večere - Smile Back, což nemusím dodávat, jaké to bylo. Kdo tam nebyl, tak nepochopí atmosféru!!!
 

6.-8. září 2013 – Jesus Break

Jak už název napovídá – jedná se o křestanský break-hiphopový festival kde jsme byli jakožto poprocková kapela jako ovce mezi vlky, ale publikum si vůbec nestěžovalo. I dopoledne kde Králické naměstí bylo plné nakupujích babiček, se sešlo dosti posluchačů, které zajímalo nejen breakování, beatbox nebo hip-hop, avšak i poprocková muzika. A nejlepší tanečnice byla po poslední písni odměněna naším promo CD. Večer jsme opět zahajovali a lidé se jenom hemžili a tancovali. Užili jsme si to a v neděli ještě byla bohoslužba, kde se mě osobně Boží slovo dotklo. Děkujeme za celý festival.
 

17.listopadu 2012 – i na plese jsme si zahráli

Na 1. Reprezentačním plese Freeparty dostáváme prostor, k zahrání několika písní. Děkujeme
 

28.září 2012 – kapela vystupuje prvně na větším festivalu

Křestanský Festival pod věží ve Zlíně byl pro nás dobrou zkušeností, tenkrát ve složení  zpěv, kytara, bicí a nejlepší byl baskytarista, o kterém jsme ani nevěděli a byl to člověk s basou u mixpultu a trefoval tony opravdu dobře, jen jsme žasli. Johny pozdravil Stefana na závěr pizza songem. Užili jsme si zbytek festivalu v dobré náladě.
 

30.června 2011

Název kapely Smile Back zatím neexistoval, ale už jsme stihli natočit 1. videoklip k písni You Are Freedom.